Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Koliko ste igra prešli ?!

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
Gamer X
+++
+++
Gamer X


Broj postova : 139
Registration date : 19.07.2007

Koliko ste igra prešli ?! Empty
PostajNaslov: Koliko ste igra prešli ?!   Koliko ste igra prešli ?! Emptypet srp 20, 2007 6:02 pm

Evo ovdje napišite kolko ste igra prešli....koje su to igre...i ono..kolko vam je trebalo....kolko ste se mučili...bla bla
[Vrh] Go down
Gamer X
+++
+++
Gamer X


Broj postova : 139
Registration date : 19.07.2007

Koliko ste igra prešli ?! Empty
PostajNaslov: Re: Koliko ste igra prešli ?!   Koliko ste igra prešli ?! Emptypet srp 20, 2007 6:03 pm

Prvo šta mi pada na pamet..za komp šta sam prešao je MAX PAYNE 2....igra mi je bila oke...zanimiljiva i držala me je do kraja...prešao sam je (ne sjećam se dobro) u nekih 8-10 sati.
[Vrh] Go down
Administrator
Admin
Admin
Administrator


Male
Broj postova : 119
Location : Negdje u daljini
Registration date : 17.07.2007

Koliko ste igra prešli ?! Empty
PostajNaslov: Re: Koliko ste igra prešli ?!   Koliko ste igra prešli ?! Emptypet srp 20, 2007 6:15 pm

Meni je american coquest bila super igra i prešo sam ju stvarno brzo u neznam 4-5 sata možda nije niti tolko prevelika a ok je...
Onda sam prošo max payne i max payne 2..tu sam se malo mučio na dvojki al isto sam prošo u dan-dva...
Pa onda warhammer 40000 i warhammer 4000:down of war;dark crusade,Need for speed:carbon, Command and conquer(oba nastavka) prošo sam isto jako brzo...ma u biti ima jaaako puno igrica koje sam prošo a isto tako jaaako puno koje nisam dovršio
[Vrh] Go down
https://propc.forumcroatian.com/index.htm
Gamer X
+++
+++
Gamer X


Broj postova : 139
Registration date : 19.07.2007

Koliko ste igra prešli ?! Empty
PostajNaslov: Re: Koliko ste igra prešli ?!   Koliko ste igra prešli ?! Emptypet srp 20, 2007 6:19 pm

Ja sam isto prešao NFS Carbon...100%....isto je bila dosta kratka....još moram MOST WANTED...
[Vrh] Go down
Gamer X
+++
+++
Gamer X


Broj postova : 139
Registration date : 19.07.2007

Koliko ste igra prešli ?! Empty
PostajNaslov: Re: Koliko ste igra prešli ?!   Koliko ste igra prešli ?! Emptypet srp 20, 2007 6:20 pm

Prešao sam i GTA: SAN ANDREAS...iako ne 100%..ali trudim se da naparavim sve..jer igra nudi sve i puno je toga.
[Vrh] Go down
Administrator
Admin
Admin
Administrator


Male
Broj postova : 119
Location : Negdje u daljini
Registration date : 17.07.2007

Koliko ste igra prešli ?! Empty
PostajNaslov: Re: Koliko ste igra prešli ?!   Koliko ste igra prešli ?! Emptypet srp 20, 2007 6:24 pm

Joj taj GTA nikad nisam prošo do kraja tj. nikad mi se nije dalo završit sve te misije..pogotovo sam se namučio sa onim *ebenim helikopterom i avionom(kad treba stavljat i bacat one bombe), ajde sa avionom je još išlo kolko tolko, al helikopter mi sve živce popio
[Vrh] Go down
https://propc.forumcroatian.com/index.htm
Gamer X
+++
+++
Gamer X


Broj postova : 139
Registration date : 19.07.2007

Koliko ste igra prešli ?! Empty
PostajNaslov: Re: Koliko ste igra prešli ?!   Koliko ste igra prešli ?! Emptypet srp 20, 2007 6:34 pm

Ne mogu se sjetiti točno o kojoj se misiji radi ??!
[Vrh] Go down
Administrator
Admin
Admin
Administrator


Male
Broj postova : 119
Location : Negdje u daljini
Registration date : 17.07.2007

Koliko ste igra prešli ?! Empty
PostajNaslov: Re: Koliko ste igra prešli ?!   Koliko ste igra prešli ?! Emptypet srp 20, 2007 6:38 pm

ma ono kad dođeš u kombi i onda moraš upravljati onim malenim helikopterom da postaviš bombe da se ona neka zgrada sruši, ali su unutra radnici i policajci pa te i oni napadaju, stvarno neznam kak bolje objasniti, a ako se ne varam pokraj toga je bio odmah onaj most di si kasnije imao misije u onoj velikoj kuči sa lijeve strane kad si došo na most..
[Vrh] Go down
https://propc.forumcroatian.com/index.htm
Gamer X
+++
+++
Gamer X


Broj postova : 139
Registration date : 19.07.2007

Koliko ste igra prešli ?! Empty
PostajNaslov: Re: Koliko ste igra prešli ?!   Koliko ste igra prešli ?! Emptypet srp 20, 2007 6:41 pm

Ahaaaaaaa.....sad znam, ali nisam se mogao sjetit jer se radi o Vice City-u a ne San Andreasu....da i meni je ta bila problem..nisam mogao upravljat tim helićem..jebeno..
[Vrh] Go down
Administrator
Admin
Admin
Administrator


Male
Broj postova : 119
Location : Negdje u daljini
Registration date : 17.07.2007

Koliko ste igra prešli ?! Empty
PostajNaslov: Re: Koliko ste igra prešli ?!   Koliko ste igra prešli ?! Emptypet srp 20, 2007 6:43 pm

a dobro sad sam vidio da nisam napisao o kojem se dijelu radi, al opet svaka misija je bila dobra na svoj način i zahtjevala neke stvari da ju prođeš, ali stvarno ova je od svega zahtjevala živaca i živaca..dobro da nisam slomio komp kolko puta sam ju prolazio...
[Vrh] Go down
https://propc.forumcroatian.com/index.htm
Gamer X
+++
+++
Gamer X


Broj postova : 139
Registration date : 19.07.2007

Koliko ste igra prešli ?! Empty
PostajNaslov: Re: Koliko ste igra prešli ?!   Koliko ste igra prešli ?! Emptypet srp 20, 2007 6:44 pm

hehe...ja sam zvao frenda da mi pomogne oko držanja tipki....i jedva smo uspijeli..sam nebim uspio nikad !!
[Vrh] Go down
Administrator
Admin
Admin
Administrator


Male
Broj postova : 119
Location : Negdje u daljini
Registration date : 17.07.2007

Koliko ste igra prešli ?! Empty
PostajNaslov: Re: Koliko ste igra prešli ?!   Koliko ste igra prešli ?! Emptypet srp 20, 2007 6:47 pm

lol lol lol

toga se nikad nebi sjetil, ja sam to sam nekak uspio niti još sad neznam kak sam uspio to preč i zato više ne igram vice city jer mi se neda opet *ebat s tim nivoom.. bee
[Vrh] Go down
https://propc.forumcroatian.com/index.htm
Gamer X
+++
+++
Gamer X


Broj postova : 139
Registration date : 19.07.2007

Koliko ste igra prešli ?! Empty
PostajNaslov: Re: Koliko ste igra prešli ?!   Koliko ste igra prešli ?! Emptypet srp 20, 2007 6:51 pm

haha,,,,,,,,ja čekam GTA 4..ali za komp..pošto play 3 nemam..ti češ si kupit za play kad dođe ???
[Vrh] Go down
Administrator
Admin
Admin
Administrator


Male
Broj postova : 119
Location : Negdje u daljini
Registration date : 17.07.2007

Koliko ste igra prešli ?! Empty
PostajNaslov: Re: Koliko ste igra prešli ?!   Koliko ste igra prešli ?! Emptypet srp 20, 2007 6:55 pm

A vjerojatno budem, ovisi o cijeni ili budem rađe uzeo 10-20 igara za PC za tu jednu originalnu za PS3..neznam budem vidio..ako nađem dosta igara dobrih za PC onda uzimam za PC a ako nebude ništa onda uzmem sa PS3, ipak su još preskupe igre za PS3 a piratskih igrica još nema cry
[Vrh] Go down
https://propc.forumcroatian.com/index.htm
Gamer X
+++
+++
Gamer X


Broj postova : 139
Registration date : 19.07.2007

Koliko ste igra prešli ?! Empty
PostajNaslov: Re: Koliko ste igra prešli ?!   Koliko ste igra prešli ?! Emptypet srp 20, 2007 6:57 pm

Da..zato ja nisam ni uzeo PS3..rađe ću novi komp....
[Vrh] Go down
Administrator
Admin
Admin
Administrator


Male
Broj postova : 119
Location : Negdje u daljini
Registration date : 17.07.2007

Koliko ste igra prešli ?! Empty
PostajNaslov: Re: Koliko ste igra prešli ?!   Koliko ste igra prešli ?! Emptypet srp 20, 2007 7:03 pm

Ma ja ču novi komp uzet na kredit, ima sad do 31. bez kamata i ljepo na 3 godine mogu i po 200 kn ču otplačivat svaki mjesec i mogu uzet komp za nekih 20 000, makar mi to previše...
[Vrh] Go down
https://propc.forumcroatian.com/index.htm
Gamer X
+++
+++
Gamer X


Broj postova : 139
Registration date : 19.07.2007

Koliko ste igra prešli ?! Empty
PostajNaslov: Re: Koliko ste igra prešli ?!   Koliko ste igra prešli ?! Emptysub srp 21, 2007 12:55 pm

Pa za šta će ti tolki komp.....jebate.......
Ja ću uzeti komp za 5000...jučer ga slagao....
[Vrh] Go down
Administrator
Admin
Admin
Administrator


Male
Broj postova : 119
Location : Negdje u daljini
Registration date : 17.07.2007

Koliko ste igra prešli ?! Empty
PostajNaslov: Re: Koliko ste igra prešli ?!   Koliko ste igra prešli ?! Emptysub srp 21, 2007 7:42 pm

a samo geforce 8800 je oko 4000 kn
[Vrh] Go down
https://propc.forumcroatian.com/index.htm
Gamer X
+++
+++
Gamer X


Broj postova : 139
Registration date : 19.07.2007

Koliko ste igra prešli ?! Empty
PostajNaslov: Re: Koliko ste igra prešli ?!   Koliko ste igra prešli ?! Emptypon srp 23, 2007 10:54 am

Aha..ti misliš uzet sve naj naj..
[Vrh] Go down
Sponsored content





Koliko ste igra prešli ?! Empty
PostajNaslov: Re: Koliko ste igra prešli ?!   Koliko ste igra prešli ?! Empty

[Vrh] Go down
 
Koliko ste igra prešli ?!
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Diskusije :: Ige za PC-
Forum(o)Bir: